Woski twarde Fireball

Zabezpieczenie auta woskiem twardym w naszym studio to proces złożonej usługi, aby każdy z aplikowanych wosków odpowiednio spełniał swoje właściwości i nie pozostawiał złudzeń w wyborze wosku twardego wykluczając powłoki ceramiczne czy też kwarcowe.

Fireball Fusion Wax

Wosk twardy posiadający w swojej strukturze składnik powłok ceramicznych SiO2. Jest to wosk który w naszym studiu zyskał miano Top One. Innowacyjny system nakładania stworzony przez nasze studio i promowany przez producenta Fireball pozwala nam na zabezpieczenie lakieru na 6 miesięcy w podstawie oraz 12 miesięcy z dodatkowo dedykowana powłoką utwardzającą. Wosk ten posiada doskonały system odporności na kamień wodny oraz biologiczne zanieczyszczenia. Doskonała pracująca struktura tego wosku nie pozwala na dotarcie zabrudzeń do struktury lakieru dzięki temu pielęgnacja jest banalnie prosta i przyjemna. Efekt hydrofobowy zawstydzi nie jedną powłokę ceramiczną. Pogłębia efekt wizualny samochodu oraz jego szklistość.

Pełne mycie detailingowe + wosk
od 400zł
Pełne mycie detailingowe + korekta oczyszczająca + wosk
od 650zł
Pełne mycie detailingowe + korekta jednoetapowa + wosk
od 1100zł

Fireball Sexy Lady Wax

Wosk twardy z bardzo mocnym aspektem wizualnym przyciemniającym lub uwydatniającym kolorystykie lakieru czyli tkzw Show Car. Sexy Lady posiada system bardzo wysokiego hydro oraz samooczyszczania. Wosk ten przykrywa niedoskonałości. Jego intensywność pozwala nam na zabezpieczenie 4 miesięczne w podstawie oraz 8 z dodatkową powłoką utwardzającą.

Pełne mycie detailingowe + wosk
od 300zł
Pełne mycie detailingowe + korekta oczyszczająca + wosk
od 550zł
Pełne mycie detailingowe + korekta jednoetapowa + wosk
od 950zł

Fireball Tourbillon

Tourbillon No.1 to tzw. booster, którego zadaniem jest wydłużenie trwałości ochrony jaką daje Fusion Wax do około 6 miesięcy oraz Sexy Lady Wax do około 4 miesięcy. Tourbillon wiąże się ze składnikami wosku nadając nowych, bardziej trwałych właściwości. Zapewnia zabezpieczanej powierzchni wyjątkowy połysk oraz właściwości hydrofilowe (taflowania wody). To idealny produkt dla osób, które cenią sobie przepiękny efekt, jaki pozostawia na lakierze wosk i chcieliby go zachować na dłużej, a jednocześnie zależy im na tym, by woda spływała z zabezpieczanej powierzchni jedną taflą, a nie kropelkowała, jak w przypadku użycia samego wosku.

Koszt aplikacji na wosk
od 150zł

Masz pytania?

Chcesz zadać nam pytanie lub uzyskać szczegółowe informacje na temat naszych usług? Jeżeli tak, to zachęcamy do kontaktu!