O nas

Nasze studio zajmuje się kompleksowym detailingem samochodowym już od ponad 14 lat. Specjalizujemy się w aplikacji powłok ceramicznych oraz kwarcowych. Wszystkie powłoki są certyfikowane. Udzielamy gwarancji na pełen okres pobytu powłoki na lakierze.

Nasza historia

Firma Car Detailing Studio, a wcześniej Auto-Detailing Gdynia, Michał Cieszyński powstała w 2006 roku. Pomysł narodził się poprzez pasje, zaangażowanie, wielki potencjał oraz chęć i możliwość rozwoju w dziedzinie zaczynającej się od standardowego mycia, a kończącej się na w pełni profesjonalnemu detailingowi pojazdów.

Specjalizujemy się w aplikacji powłok ceramicznych oraz kwarcowych. Wszystkie powłoki są certyfikowane. Udzielamy gwarancji na pełen okres pobytu powłoki na lakierze. Naszą usługą premium jest również aplikacja wosków twardych firmy Swissvax. Woski znane na całym świecie. Tworzone z pasją i dedykacja pod daną markę. Zapraszamy do zapoznania się z bogata ofertą.

Właściciel firmy, swoją przygodę w świecie aut rozpoczął w 2005 roku od wyjazdu za granice (Hamburg), celem pogłębienia oraz zdobycia doświadczenia w zawodzie detailera. Nauka i praca zaczęła się od doskonalenia umiejętności mycia aut, wraz z dobraniem odpowiednich środków celem uzyskania maksymalnych efektów detailingu. Kolejnym etapem nauki była ocena aut w ramach detailingu. Możliwości które sprawiają, że auto nawet kilkuletnie będzie wyglądało jak nowe. Tym samym ponowna radość Klienta, jak podczas zakupu.

 

Samochodów

Powłok ceramicznych

Korekt lakieru

Lat doświadczenia

Pierwsze studio

Oficjalne otwarcie Auto–Detailing’u w Gdyni miało miejsce 1 lutego 2012. Od tego czasu nasza firma stara się, aby świadczone usługi spełniały zapotrzebowania oraz marzenia naszych Klientów. Rozwój branży detailingu, powoduje że z miesiąca na miesiąc, aktualizujemy szeroki wachlarz oferowanych usług oraz dobór odpowiednich środków. Aby również dla nas przyjemnością był Wasz uśmiech i zadowolenie.

Masz pytania?

Chcesz zadać nam pytanie lub uzyskać szczegółowe informacje na temat naszych usług? Jeżeli tak, to zachęcamy do kontaktu!