Myjnia ręczna

Nowoczesna myjnia samochodowa z różnymi wariantami od podstawowego mycia ręcznego aż po nowoczesne mycie spa bezpieczne dla nowoczesnych lakierów samochodowych.

Mycie samochodu

Usługa stworzona do standardowej pielęgnacji. W zakresie twój samochód otrzyma aplikacje piany aktywnej, pełne ręczne mycie karoserii wraz z wnękami drzwi, felgami, nadkolami oraz szczegółami. Wszystko to dopełnimy woskiem płynnym z wiązkami ceramicznymi . Samochód po zabiegu mycia zostanie odpowiednio osuszony. Wygląd mycia dopełnimy dresingiem na opony. Produkty których używamy do tego typu usługi zostały bardzo starannie dopasowane przez wieloletnie doświadczenie. Mycie odbywa się za pomocą produktów o neutralnym PH dzięki temu jest całkowicie bezpieczne dla twojego lakieru. Akcesoria użyte podczas mycia dopasowane są zgodnie z perfekcyjna sztuka auto detailingu. 

Mycie samochodu
od 150zł

Mycie samochodu plus Quick detailer z wiązkami ceramicznymi

Usługa stworzona do standardowej pielęgnacji. W zakresie twój samochód otrzyma aplikacje piany aktywnej, pełne ręczne mycie karoserii wraz z wnękami drzwi, felgami, nadkolami oraz szczegółami. Wszystko to dopełnimy woskiem płynnym z wiązkami ceramicznymi . Samochód po zabiegu mycia zostanie odpowiednio osuszony. Wygląd mycia dopełnimy dresingiem na opony oraz zaaplikujemy Quick detailer z wiązkami ceramicznymi. Produkty których używamy do tego typu usługi zostały bardzo starannie dopasowane przez wieloletnie doświadczenie. Mycie odbywa się za pomocą produktów o neutralnym PH dzięki temu jest całkowicie bezpieczne dla twojego lakieru. Akcesoria użyte podczas mycia dopasowane są zgodnie z perfekcyjna sztuka auto detailingu.

Mycie samochodu plus Quick detailer z wiązkami ceramicznymi
od 200zł

Mycie samochodu posiadającego powłokę ceramiczną lub wosk twardy

Usługa ta została przygotowana z myślą o samochodach zabezpieczonych woskami Premium oraz samochodów pokrytych powłokami ceramicznymi, kwarcowymi itp. Produkty użyte do tego typu mycia są najwyższymi produktami Premium posiadające wiązki chemiczne współgrające, regenerujące wasze zabezpieczenie. Idealnie odpychające i odtłuszczające. W składzie mycia znajdują się takie etapy jak piana aktywna, kompletne mycie karoserii wraz z szczegółami oraz wnękami, oczyszczanie elementów sztucznych oraz gumowych. Mycie profili progów. Mycie felg. Dokładne osuszanie. Aplikacja dresingu wysokiej odporności na zanieczyszczenia z hydro odpychającym wodę. Akcesoria użyte podczas mycia dopasowane są zgodnie z perfekcyjna sztuka auto detailingu.

Mycie samochodu posiadającego powłokę ceramiczną lub wosk twardy
od 200zł

Mycie oraz sprzątanie wnętrza

W podstawie tego pakietu znajduje się  mycie ręczne z pozycji pierwszej lub drugiej. Wnętrze otrzyma pełny zakres odkurzania z usuwaniem kurzu z zakamarków, oczyszczanie elementów całego wnętrza oraz oczyszczanie szyb w wewnątrz. Pakiet ten rozbudowujemy oraz wyceniamy indywidualnie do potrzeb aby każdy z samochód opuszczający nasze studio cieszył czystością i świeżością właściciela oraz jego użytkowników. 

Mycie oraz sprzątanie wnętrza
od 400zł
Pranie tapicerki materiałowej
od 350zł
Czyszczenie tapicerki skórzanej
od 500zł

Masz pytania?

Chcesz zadać nam pytanie lub uzyskać szczegółowe informacje na temat naszych usług? Jeżeli tak, to zachęcamy do kontaktu!