Detailing wnętrza

Detailing wnętrza jak sama nazwa wskazuje polega na pełnym bardzo szczegółowym oczyszczeniu wnętrza pojazdu. W zakresie prac wykonywanych znajduje się oczyszczanie tapicerki materiałowej lub skórzanej.

Jak przebiega usługa detailingu?

Tapicerka materiałowa jest prawna ekstrakcyjnie, tapicerka skórzana oczyszczana jest produktami o neutralnych PH. Podłoże wraz z bagażnikiem pokryte materiałem również jest pranie ekstrakcyjnie. Elementy plastikowe są dokładnie oczyszczanie z zabrudzeń. Podsufitkę oczyszczamy ręcznie produktami bezpiecznymi które nie ingerują w jej oklejenie. Oczyszczanie pasów, szyn, uszczelek, komorę koła zapasowego. Zaglądamy tak gdzie na co dzień zabrudzeniem jest niewidoczne dzięki temu neutralizujemy wszystkie możliwe zapachy oraz mikro grzyby. W ekstremalnych przypadkach demontujemy elementy wnętrza. Produkty które są użyte przy pielęgnacji i oczyszczaniu są najwyższej klasy z eliminatorami bakterii. Na koniec stosujemy procedurę anty alergiczne. Całą usługę szczegółowo wyceniamy oraz ustalamy przy oględzinach pojazdu w naszym studio.

Detailing wnętrza
od 800zł
Każdy samochód wyceniany jest indywidualnie cena ustalana jest od zakresu prac oraz zabrudzenia oraz gabarytu samochodu

Masz pytania?

Chcesz zadać nam pytanie lub uzyskać szczegółowe informacje na temat naszych usług? Jeżeli tak, to zachęcamy do kontaktu!