Czyszczenie tapicerki

W naszym studio tapicerka skórzana nie ma żadnych tajemnic. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dopasowanie odpowiedniego produktu do oczyszczania powierzchni skóry w sposób właściwy do jej kondycji.

Jak przebiega usługa czyszczenia tapicerki skórzanej?

Produkty których używamy są na najwyższym poziomie bezpieczeństwa w stu procentach przeznaczonych tylko i wyłącznie do materiałów skórzanych.

Kolejnym bardzo znaczącym kokiem jest pielęgnacja wraz z zabezpieczeniem. Tutaj najważniejszą kwestią jest dopasowanie produktu który odpowiednio zadziała i utrzyma odpowiednia wilgotność tapicerki skórzanej dzięki czemu skóra pozostanie jak najdłużej w nieskazitelnym stanie oraz bez odkształceń zagięć oaz nienaturalnego wyglądu. Ale wilgotność i kondycja to nie wszystko, gdyż kolejnym ważnym etapem jest zabezpieczenie barwnika z warstwa ochronna aby tą nasza tapicerki uchronić jak najdłużej od przebawień oraz wycieraniu. W tym studiu otrzymacie z pewnością odpowiednia dawkę wiedzy jakie zabiegi powinny zostać wykonane w zależności od aktualnego stanu tapicerki skórzanej.

Naprawa i renowacja tapicerki skórzanej

A czy tylko oczyszczanie i pielęgnacja z zabezpieczeniem? Otóż nie zajmujemy się również od wielu lat a w zasadzie od początku istnienia firmy renowacją tapicerki skórzanej jako nieliczni w Polsce wykonujemy w naszym studio pełna renowacje tapicerek skórzanych, zmiany koloru, reperacje uszkodzeń, zadrapań, wypalonych dziur po np. papierosie, uzupełnieniem uszkodzonego barwnika lub warstwy bezbarwnej. Jeśli twoja tapicerka została przebarwiona uszkodzona w jakikolwiek sposób z pewnością doprowadzimy ja do stanu nowości.

Każdy samochód wyceniany jest indywidualnie. Cena ustalana jest w zależności od zakresu prac, zabrudzenia oraz gabarytu samochodu.

Czyszczenie tapicerki skórzanej
od 500zł
Czyszczenie tapicerki skórzanej retro
od 600zł
Nawilżanie tapicerki skórzanej
od 200zł
Zabezpieczenie z nawilżeniem tapicerki
od 300zł
Zabezpieczenie przeciw przebarwieniom
od 200zł
Renowacja barwnika tapicerki z bezbarwną powłoką ochronną
od 200zł
Renowacja barwnika, zarysowań, uszkodzeń z bezbarwną powłoką ochronną
od 250zł
Usuwanie przebawień, śladów po długopisie itp.
od 150zł

Każdy samochód wyceniany jest indywidualnie. Cena ustalana jest w zależności od zakresu prac, zabrudzenia oraz gabarytu samochodu.

Masz pytania?

Chcesz zadać nam pytanie lub uzyskać szczegółowe informacje na temat naszych usług? Jeżeli tak, to zachęcamy do kontaktu!